Xiaomi HyperOS özellikli TV S Pro Mini modelini duyurdu

Xiaomi, bugün düzenlenen bir etkinlikle HyperOS adlı işletim sistemini ve Xiaomi 14, 14 Pro ve Watch S3 cihazlarını tanıttı. Firma bu ayın başında TV S Pro‘yu 65 ve 75 inç ekran boyutlarıyla tanıttı. Şimdi Xiaomi, TV S Pro‘nun yeni bir modelini tanıttı. Bu model, diğer iki modelle aynı özelliklere sahipken ekran boyutunda farklılık gösteriyor. Detayları öğrenmek için okumaya devam edin.

Xiaomi’nin yeni modeli TV S Pro 85, 85 inç ekran boyutuyla geliyor. Mini LED ekran paneli, 4K çözünürlük, 2,400 nit zirve parlaklık ve 144Hz yenileme hızına sahip. Bu televizyon, otomatik olarak parlaklığı ayarlayabilen bir ışık sensöre sahip ve 1,440 yüksek kaliteli arka ışık bölmesi sunuyor. TV S Pro 85, tam renk motoru, kontrast artırma motoru, renk doğruluğu motoru, dinamik netlik motoru gibi çeşitli teknolojilerle donatılmıştır. Ayrıca Dolby Vision Atmos içeriğini oynatabilen televizyon, HDR10+ ve IMAX Enhanced sertifikasına sahiptir.

Xiaomi HyperOS özellikli TV S Pro Mini modelini duyurdu

Ses konusunda TV S Pro 85, toplamda 30W ses çıkışı üreten çift 15W stereo hoparlöre sahip. Uzaktan sesli komutları alabilen uzak alan ses teknolojisiyle donatılmıştır.

Donanım tarafında TV S Pro 85, dört çekirdekli A73 işlemciye sahip. 4GB RAM ve 64GB depolama kapasitesi sunar. Ultra düşük 2ms gecikme süresiyle gelir ve AMD Freesync Premium Pro özelliğine sahip olması onu e-sporlar için ideal kılıyor. Ayrıca gözyaşsız bir oyun deneyimi için değişken bir yenileme hızı özelliği bulunuyor.

Yazılım konusunda TV S Pro 85, yeni tanıtılan HyperOS ile çalışıyor. TV‘de WiFi 6, iki HDMI 2.1 portu, bir HDMI 2.0 portu, USB 3, USB 2, bir Ethernet portu ve NFC uzaktan kumanda gibi bağlantı seçenekleri mevcut.

Xiaomi TV S Pro 85‘in fiyatı 9.999 CNY (yaklaşık 1.366$) olarak belirlendi. İlk satışlar 31 Ekim’de başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir