ADATA, One Tree Planted İş Birliğiyle Düzenlediği Ödüllü Etkinlikler ve Yerel İndirim Fırsatları ile 23.Yaşını Kutluyor

Dünyanın en büyük DRAM modülü ve USB flash bellek tedarikçilerinden biri olan ADATA Technology, bugün 23. yıl dönümünü kutluyor. ADATA’nın yıl dönümüne özel olarak “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla başlattığı ve bir ay sürecek olan kutlamalarda, küresel ağaçlandırma ve sürdürülebilirlik girişimlerinin yanında, çeşitli yıl dönümü ödül etkinlikleri ve yerel indirimler kullanıcıları bekliyor. Dünyanın en büyük ESG yeşil organizasyonlarından “One Tree Planted” ile düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından insanların katılımıyla gerçekleşecek “Yeşil Görev” adlı çevrim içi ödüllü etkinlikle ADATA, beş kıtada binlerce ağaç dikmeyi hedefliyor.

ADATA’nın sürdürülebilir bir dünya inşa etmek vizyonuyla başlattığı bu yeşil kutlamalarda çevrim içi ağaç dikme görevini tamamlayan katılımcılar, dünya genelinde sürecek çekilişe katılarak ADATA ve XPG ürünleri kazanma fırsatı yakalayacak. Bu sayede ADATA, çevreyi koruma ve sürdürülebilirlik misyonunu teşvik etmeyi amaç ediniyor. 

Katılımcılar Çevrim İçi Oyunu Oynayarak Hem Ağaç Dikilmesine Katkıda Bulunacak, Hem de Ödüller Kazanacak

ADATA’nın bu yıl Mart ayında, “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla Tayvan’daki “Taichung Kıyı Bataklığı Koruma Kuşağı” bölgesini ağaçlandırarak başlattığı yeşil girişim, çok daha büyük çaplı bir sürdürülebilirlik projesine doğru evrildi. ADATA, dünyanın en büyük kâr amacı gütmeyen yeşil organizasyonu “One Tree Planted” iş birliği ile düzenlediği bu projeyle, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarını “Yeşil Görev” çevrim içi oyununa katılarak sürdürülebilirliği teşvik etmeye davet ediyor. Oyundaki görevleri tamamlayarak “ESG Puanları” biriktirilen bu oyunda, toplam puan dünya genelinde 5 milyona ulaştığında, beş kıtada 5000 ağaç dikilerek ağaçlandırmaya katkıda bulunacak.

30 Mayıs’a kadar devam edecek bu etkinlikte, katılımcılar ağaç dikilmesine katkıda bulunmakla kalmayıp, aynı zamanda yüksek performanslı ADATA SSD’leri, XPG LANCER serisi bellek modülleri, oyun fareleri ve kulaklıklar gibi ADATA ve XPG ürünlerini kazanma şansına sahip olacakları bir çekilişe de katılmış olacaklar. Kazananlar 17 Haziran’da ADATA’nın resmî websitesinde açıklanacak. 

ADATA Yönetim Kurulu Başkanı Simon Chen, “ADATA’nın kurumsal kültüründe sürdürülebilirlik tohumları çoktan filizlenmişti, One Tree Planted ortaklığıyla attığımız yeni adımlarla bu filizler büyüyeceği için çok mutluyuz.” diye belirtiyor.  

Ayrıca ADATA, tüm dünyada çocukların mesleki gelişimini ve sürdürülebilir iş gücünü desteklemek amacıyla kurduğu “Global Hummingbird Fonu”nda aktif olarak yeni yetenekler yetiştiriyor. ADATA’nın 23. yıl dönümü kutlamaları kapsamında şirket, dünya genelindeki binlerce çalışanını iş ve kişisel hayatlarında sürdürülebilirlik uygulamaları önermeye teşvik ediyor.

ADATA’nın 23.Yıl Dönümüne Özel Yerel İndirimleri Kaçırmayın

ADATA, 23. yıl dönümünde başlattığı “Yeşil Kutlama” çerçevesinde, oyuncu fareleri, klavyeler, SSD ve DDR5 RAM’lerde Türkiye’deki kullanıcılarına özel sürpriz indirimler sunuyor. 

Ergonomik dış iskelet tasarımı ile sadece 73 gram ağırlığa sahip olan XPG SLINGSHOT RGB Oyuncu Faresi, XPG PRIME yazılımıyla kullanıcıların zevkine göre kişiselleştirilebilir ve PMW 3360 optik sensöre sahip olmasıyla çeviklik odaklı oyuncular için idealdir. Gaming.GeN.TR’de devam eden indirimle XPG SLINGSHOT RGB Oyuncu Faresi’ne 499 TL’ye sahip olabilirsiniz. 

Standart bir klavyenin %60 form faktörüne sahip olan XPG SUMMONER MINI RGB Red Switch Oyuncu Klavyesi, kolaylıkla taşımak için kompakt, hafif ve 50 milyon tuş basımına kadar dayanması garantisi sayesinde güvenilirdir. 12 farklı RGB aydınlatma ayarı arasından seçim yapabileceğiniz ve Red Switch sayesinde FPS oyunlarda en iyi performansı sergileyebileceğiniz XPG SUMMONER MINI RGB Red Switch Oyuncu Klavye’ye Gaming.Gen.TR üzerinden 899 TL’ye ulaşabilirsiniz. 

7200 mT/s’ye varan hızlarıyla yüksek performans oyun ve hız aşırtma için en uygun seçim olan XPG LANCER RGB CL38 DDR5 RAM’i, XPG PRIME yazılımı ile dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. DDR4’ten DDR5’e geçecek kullanıcılar için en ideal seçim olan bu ürün, DDR4’ten iki kat daha fazla kapasiteye sahiptir ve maksimum frekans 1,63 kat artırılmıştır. Hepsi Burada Resmi Satıcı üzerinden XPG LANCER RGB CL38 DDR5 RAM’in 16 GB, 5200 mHz beyaz seçeneğine 1899 TL’ye satın alabilirsiniz. 

XPG’nin giriş seviyesindeki SSD’lerinden SPECTRIX S40G, 3500MB’a varan okuma ve 3000MB’a varan yazma hızı ve özelleştirilebilir RGB aydınlatması ile kullanıcılarını bekliyor. XPG SPECTRIX S40G 1TB SSD’ye Gamers Arena üzerinden 2499 TL’ye ulaşabilirsiniz. 

XPG LANCER CL38 5200 mHz DDR5 RAM, yüksek hızda işleme ve düşük gecikme süresi sağlar. Belleğin performans ve stabilizasyonunu garanti almasını sağlayan dahili soğutuculu XPG LANCER CL38 DDR5 8 GB RAM, Garaj Online’da 1514,38 TL’ye alıcılarını bekliyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir